بزرگترین پکیج آموزش مالی

مهمترین راه شناخت مشتریان بازار کالبدشکافی روانشناسانه بازار می باشد.پس از این که توانستیم روانشناسی بازار را درک کنیم باید بتوانیم آنها را در تحلیل ها بگنجانیم تا علم در کنار روانشناسی باعث سود دهی شود.

با توجه به اینکه فایلها در خرید دانلودی روی سرور خصوصی برای شما آپلود می شود مبلغ پکیج دانلودی هم همان ۱۷۰۰.۰۰۰ تومان است.

قیمت:۱.۷۰۰.۰۰۰(ارسال ۲ فلش ۶۴ گیگ و ۵۲ گیگ لینک دانلود بخش تقویتی)

ایدی پشتیبان در تلگرام:t.me/p_d_bourse

اینکه چرا قیمت بالا و پایین می شود فقط وفقط یک علت دارد ایجاد عرضه و تقاضا،این دو مؤلفه زماتی رخ می دهد که دسته زیادی از مشتریان بازار سرمایه یک چیز را ببینید.

آنچیزی که دیده می شود و عرضه و تقاضا را شکل می دهد چیزی جز علم تحلیل نمی باشد،علم تحلیل بر دو نوع اصلی تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال نیز تقسیم می شود.اینکه بتوانیم روانشناسی بازار را در این دو نوع تحلیل دخالت دهیم کاری بسیار دشوار و زمانبر است که ما سعی کرده ایم با تجربیات چند ساله این راه را در پکیج علم و ثروت در بازارهای مالی نیز هموار سازیم.پس از آنکه تحلیل انجام شد و به نقطه مشترکی با دیگر سهامداران و مشتریان بازار سرمایه رسیدید حال برای جلوگیری از ضررهای سنگین احتمالی نیاز به مدیریت سرمایه قوی خواهید داشت.برنامه ریزی برای مدیریت سرمایه یکی از حساس ترین و مهمترین قسمت معامله و رعایت آن یکی  از الزامات برای هر معامله می باشد،برنامه ریزی دقیق مدیریت سرمایه و پرتفوی یکی از نقاط قوت پکیج علم و ثروت در بازارهای مالی نیز می باشد.

در سالهای اخیر شاهد اهمیت بالای تحلیل تکنیکال در بین معامله گران هستیم و بسیاری از مشتریان بازار سرمایه تلاش می کنند تا تحلیل تکنیکال را بیاموزند و مهم ترین علت این امر سادگی تحلیل کردن وحرفه ای جلوه دادن در این نوع تحلیل نیز می باشد.با توجه به این که تحلیل فاندامنتال در ماه های اخیر کم رنگ شده است و حتی ممکن است به فراموشی سپرده شود،تحلیل تکنیکال می تواند محل خوبی برای ایجاد عرضه و تقاضا بین مشتریان بازار سرمایه باشد.یادگیری تحلیل تکنیکال با توجه به گستردگی مطالب نیاز به زمان زیادی دارد،از طرفی کسب تجربه در این نوع تحلیل کردن و روبه رو شدن با حالات مختلف نمودار ها می تواند خطرناک و باعث ضرر شود.

به دلیل نوپا بدون تحلیل تکنیکال در بازارهای داخلی متاسفانه منابع و مدرسین نمی توانند از پس آموزش درست آن برآمده و باعث زیان برای دانش پژوهان می شوند.یکی از مهمترین علت های این موضوع حرکت اساتید در یک حوزه بوده است که طبق روانشناسی بازارهای داخلی یک سرفصل آموزشی به تنهایی کارآمد نبوده است و علت آن تنوع سلیقه ها در بین معامله گران مخصوصا بازیگران بازار می باشد.از طرفی دانش پژوهان سعی در کسب علم تحلیل تکنیکال با ویدیوهای آموزشی موجود در دنیای مجازی را دارند که با توجه به شرایط موجود مجبور هستند سرفصلها را با بدون برنامه زمان بندی شده مشخص و با افراد متفاوتی سپری کنند که هرکدام از روش و مراجع خاصی نیز استفاده می کنند و این باعث از بین رفتن پیوستگی مطالب نیز می شود و همه اینها دست به دست هم می دهند تا بسیاری از مشتریان بازار سرمایه به صورت احساسی و تمرینی شروع به معامله کنند و نهایتا با هیجان دست به معاملات سنگین می زنند و متضرر می شوند.

 پکیج علم و ثروت در بازارهای مالی(اپدیت تربیت معلم)  تهیه شده توسط استاد علی بهاری در راستای آموزش صحیح بازارهای مالی می باشد.

 پکیجعلم و ثروت در بازارهای مالی  در دو بخش به آموزش صحیح بازارهای مالی(بورس،فارکس) در حوزه تحلیل تکنیکال و فاندامنتال پرداخته است.

برنامه ریزی دقیق برای فراگیری دنیایی از اطلاعات بورسی مهمترین ویژگی  پکیج علم و ثروت در بازارهای مالی بوده است.

پیوستگی مطالب با بیان ساده باعث شده است که در اوج لذت و به حل کردن معماهای مختلف در حوزه بازارهای مالی بپردازید.

  • سطح دوره و پیش نیازها

در این دوره سعی شده که موضوع غیر حضوری بودن آموزش ها درک شود و مطالب به گونه ای دسته بندی شود تا مشترکین در بالاترین سطح آموزشی بتوانند به راحتی مطالب را درک کرده و از آنها استفاده نمایند.

یکی از مهمترین عواملی که باعث شده تا مشترکین از پکیج علم و ثروت در بازارهای مالی  استقبال بی سابقه ای در بازار کنند،بررسی جزبه جز مطالب با تمرین و مثال های فراوان می باشد،به گونه ای که از مشترکین قدیمی با هر سلیقه و سنی تحقیقات به وجود آمده است و طبق نظرخواهی ها برای هر قسمت پکیج کمبودها برطرف شده و تمامی سوالات مشترکین با ویدیوهای مجزا در همان بخش توضیح داده شده است.
آموزش های
علم و ثروت در بازارهای مالی  از سطحی ترین مطالب آغاز می شود و پله پله شما را به یک تحلیلگر حرفه ای تبدیل می کند.در این صورت شما به هیچ پیش نیاز آموزشی نیاز ندارید و تنها وسایل مورد نیاز برای یک تحلیلگرحرفه ای شدن ،اینترنت،سیستم و پکیج علم و ثروت در بازارهای مالی می باشد.

  •  با این پکیج چه مطالبی را خواهید آموخت

 

هرپکیج برای یک نفر تعریف شده و هرگونه کپی برداری یا استفاده چند نفره مصداق مال حرام است(به جز اعضای خانواده)

جهت خرید بسته ارسال پستی روی خرید پستی کلیک کنید(قبل از پرداخت نسبت به خرید خود تحقیق کنید پرداخت وجه برابراست با موافقت تمامی شرایط و قوانین پکیج)

با توجه به اینکه فایلها در خرید دانلودی روی سرور خصوصی برای شما آپلود می شود مبلغ پکیج دانلودی هم همان ۱۷۰۰.۰۰۰ تومان است.

قیمت:۱.۷۰۰.۰۰۰(ارسال ۲ فلش ۶۴ گیگ و ۵۲ گیگ لینک دانلود بخش تقویتی)

ایدی پشتیبان در تلگرام:t.me/p_d_bourse

  • چه کسانی در این دوره جامع شرکت می کنند

همه افراد برای شرکت در این دوره جامع باید دارای سه شرط زیر باشند.

۱-عشق به کار باعث موفقیت می شود اگر عاشق سیستم و کار و تحلیل باشید حتما به پول هم خواهید رسید

۲-انگیزه در هر کاری باعث پیشرفت میشود.داشتن انگیزه برای موفقیت بسیار مهم است.

۳-پشتکار و برنامه ریزی،تمامی تلاشمان را کرده ایم تا با بهترین برنامه ریزی شما را به اوج برسانیم اما برنامه ریزی بدون پشتکار بی فایده خواهد بود.

اگر به دنبال یادگیری تمام وکمال تکنیکهای بازار هستید بهترین منبع آموزشی را انتخاب کرده اید.

اگر آموزشگاه دارید و می میخواهید به هر سوالی جواب بدهید،فقط یک بار پکیج را دوره کنید.

افرادی پکیج اوج بازار را انتخاب میکنند که رویاهای خود را در واقعیت می بینند.

  • زمان بندی و تعداد جلسات

 این پکیج به صورت جلسات مجزا از هم دریازده  دوره جداگانه دربیش از ۱۱۵۰ جلسه آموزشی به صورت جلسات آموزش اصلی(۹۵۰ جلسه) و کارگاه های آموزشی(۲۰۰جلسه) نیز آماده شده است.

تمامی جلسات به صورت ویدیو با فرمت MP4 بوده که قابلیت اجرا شدن روی هر نوع دستگاه پخش کننده ای را داراست.بیش از ۷۸۰ ساعت ویدیو آموزشی تخصصی با حجم ۱۵۰ گیگابایت در فرمت MP4 در اختیار شما قرار خواهد گرفت که تمامی ویدیوها با استعداد و سواد بورسی فوق العاده استاد علی بهاری در طول چند سال گرد هم آمده است و از تمامی فیلترهای رفع اشکال عبور کرده است و در حال حاضر در بالاترین سطح امنیت،اعتماد و علمی در حال انتشار می باشد.

زمان هر جلسه بسته به اهمیت موضوع متفاوت می باشد که اغلب جلسات زمانی مابین ۲۰تا ۴۰ دقیقه را به خود اختصاد داده است.

  • پشتیبانی و آپدیت پکیج

هر ساله با توجه به بروزرسانی سطح علمی در دنیا استراتژی ها و نرم افزارهای جدیدی به بازار ارائه می شود که پس از تحقیقات به وجود آمده و پیگیری های همه جانبه توسط استاد بهاری و تیم پشتیبانی تا سال ۱۴۰۱ آموزش های جدیدی به پکیج اضافه خواهد شد که مشتریکین از طریق ارتقا اکانت در اپلیکیشن cbwave می توانند دریافت کنند.

تالار گفتمان پکیج در تلگرام فضایی را برای تبادل اطلاعات و تکرار تمرین در بین مشترکین پکیج به وجود آورده است که باعث سرعت بخشیدن به دوره آموزشی شما عزیزان می شود.در حال حاضر بیش از ۲۵۰۰نفر پکیج را خریداری کرده اند و ۸۰ درصد در این تالار حضور دارند.

معرفی سهام پرپتانسیل توسط استاد و بررسی همه جانبه  مشترکین در تالار گفتمان باعث شده تا مشترکین پکیج در زمان کوتاهی به اوج سود دهی برسند.

شما می توانید با مراجعه به کانال تلگرامی   https://t.me/Energy_p_o   صد ها عکس از پرتفوی و نظرات مشترکین تالار پکیج را مشاهده کنید.

 پکیج علم و ثروت در بازارهای مالی ویژه مبتدیان و حرفه ای های بازارهای مالی بوده است و به هیچ گونه پیش نیازی احتیاج ندارد.یکی ازقدرتمند ترین مجموعه های آموزشی که بدون شک کامل ترین وطبق نظرسنجی های به وجود آمده بی نقص ترین پکیج در بازار می باشد.

هرپکیج برای یک نفر تعریف شده و هرگونه کپی برداری یا استفاده چند نفره مصداق مال حرام است(به جز اعضای خانواده)

جهت خرید بسته ارسال پستی روی خرید پستی کلیک کنید(قبل از پرداخت نسبت به خرید خود تحقیق کنید پرداخت وجه برابراست با موافقت تمامی شرایط و قوانین پکیج)

با توجه به اینکه فایلها در خرید دانلودی روی سرور خصوصی برای شما آپلود می شود مبلغ پکیج دانلودی هم همان ۱۷۰۰.۰۰۰ تومان است.

قیمت:۱.۷۰۰.۰۰۰(ارسال ۲ فلش ۶۴ گیگ و ۵۲ گیگ لینک دانلود بخش تقویتی)

ایدی پشتیبان در تلگرام:t.me/p_d_bourse

کارشناسان فروش:۰۹۱۳۸۶۹۰۱۲۴

کانال تلگرامی استاد بهاری cbwaves@

ایدی تلگرام پشتیبان سفارش پکیج  @p_d_bourse

سایت رسمی استاد WWW.aliakbarbahari.ir

جهت اعتماد به آموزشهای پکیج اینجا کلیک کنید

 قبل از خرید متن بالا را مطالعه کنید و تحقیقات خود را درخصوص پکیج تکمیل کنید

۰
مشترکین پکیج
۰
شماره خفن
۰
جلسات پکیج
۰
ساعت آموزش
demo-attachment-118-Group-657

تلفن

کارشناسان فروش
۰۹۱۱۱۱۰۱۴۱۱
۰۹۱۳۸۶۹۰۱۲۴